piątek, 22 września 2023

O mnie


spacjaNazywam się Beata Połomska. Jestem absolwentką podwójnych studiów magisterskich. Ukończyłam w Warszawie studia socjologiczne oraz studia psychologiczne - w specjalności: psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie: pedagogiki z dydaktyką oraz wiele dodatkowych szkoleń i kursów. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje.
spacjaZapraszam do zapoznania się ze szczegółami dotychczasowych moich kwalifikacji.

 

spacjaZawód psychologa to nie tylko moja praca codzienna ale to także moja pasja i powołanie.
Jako psycholog chrześcijański w pracy zawodowej stosuję wyłącznie te metody i techniki, należące do dorobku współczesnej psychologii i psychoterapii, które są w zgodzie z chrześcijańską koncepcją człowieka.
Oznacza to, że wybieram tylko chrześcijańskie spojrzenie na problemy człowieka i ich rozwiązanie. Nikt ze zgłaszających się do mnie po pomoc nie usłyszy np. zachęty do rozwodu.
W swojej pracy integruję podejścia terapeutyczne dostosowując metodę pracy do objawów pacjenta.

 

spacjaJestem członkiem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.
spacjaMoim celem jest nie tylko pomoc w rozwiązaniu konkretnych, zgłaszanych problemów, ale także pokazanie skutecznych sposobów radzenia sobie również z innymi trudnościami.
 
spacjaZależy mi na tym, aby po zakończeniu terapii, wszystkie osoby korzystające z niej, mogły samodzielnie znajdować drogę wyjścia z problemów i cieszyć się życiem codziennym.
Staram się tak pracować, aby osoby te, nie musiały więcej zgłaszać się po pomoc do jakiegokolwiek psychologa czy psychoterapeuty!
 
spacjaPragnę podkreślić, że dokładam wszelkich starań aby każda osoba, bez względu na światopogląd i wybory w życiu, mogła czuć się w mojej poradni komfortowo i bezpiecznie. Każdą osobę traktuję bardzo indywidualnie, kierując się jej dobrem.
 
spacjaCieszy mnie to, że po zakończonej terapii otrzymuję wiele sygnałów o trwałej poprawie!
Cieszy mnie również, że korzystają z mojej pomocy także osoby niewierzące, dla których ma znaczenie, jakość mojej pracy oraz uczciwość światopoglądowa. Zauważają oni, że nie jest to normą we wszystkich gabinetach, które np. "przemycającą" w swojej ofercie filozofię wschodu, czy inne koncepcje człowieka.

 

spacjaW życiu prywatnym, od 1983 roku jestem mężatką (szczęśliwą żoną, tego samego męża, Jarka) i mamą Wojtka, Maćka i Tomka, ( naszych trzech, dorosłych już synów). Interesuje mnie biblistyka oraz człowiek i jego złożoność. Lubię "cygańskie" podróżowanie camperem, windsurfing, nurkowanie (z butlą tlenową), chodzenie po górach, wyprawy rowerowe, kajakowe oraz czytanie książek o tematyce biblijnej (szczególnie dotyczących psychologii biblijnej). Moją wielką pasją jest organizowanie konferencji dla kobiet.

spacjaAby dowiedzieć się więcej na temat spotkań dla kobiet, zajrzyj proszę do zakładki  Radomskie Spotkania Kobiet.

Psycholog Radom | Psychoterapeuta | Psychoterapia | Terapeuta | Terapia | Pomoc psychologiczna | Psycholog chrześcijański | Radom

 


zdjecie

Beata Połomska

psycholog


 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości