piątek, 22 września 2023

Oferta


spacja

spacjaPracuję głównie ze starszą młodzieżą oraz z osobami dorosłymi.

Zapraszam Cię do skorzystania z pomocy indywidualnej, małżeńskiej, rodzinnej oraz grupowej (warsztatowej).
spacjaZachęcam do zapoznania się z ofertą ciekawych warsztatów w zakładce Warsztaty
spacja

NOWOŚĆ!!!
spacjaNOWOŚĆ!!!spacjaspacjaspacjaspacjaTERAPIA ON-LINE (skype)
 
Zapraszam także na wirtualne sesje (spotkania) z wykorzystaniem skypa. Ta oferta dotyczy w szczególności osób mieszkających w odległych ode mnie zakątkach  Polski   oraz   poza   jej  granicami.  Adresowana  jest   także do tych osób, które z jakichś powodów (fizycznych lub psychicznych) nie mogą spotkać się ze mną bezpośrednio.

 

spacjaJeśli zdecydujesz się na wirtualne sesje przez internet (nick do skype: poradnia.impuls), proszę wcześniej skontaktuj się ze mną telefonicznie! Zastanowimy się wstępnie, czy tego typu spotkania są odpowiednie, do rozwiązania Twojego problemu. Jeśli tak, to ustalimy dogodny termin pierwszego spotkania on-line (na skypie).
spacjaWarunkiem skorzystania z pomocy psychologicznej on-line (skype)  jest uiszczenie z góry opłaty za sesję, przelewem na konto. 

       Numer konta bankowego:
50 1320 1537 7060 1860 8000 0001

Poradnia Psychologiczna "IMPULS"
Beata Połomska
26-600 Radom ul. Czarnoleska 6

       Uwaga! 
  • Odwoływanie wizyt - minimum 24 godziny przed ustalonym terminem!
  • Sesje on-line (treści audio i video) nie mogą być nagrywane, publikowane ani udostępniane osobom trzecim bez mojej pisemnej zgody!
 


spacja
Moja oferta jest skierowana do Ciebie, gdy .....
  • masz problemy osobiste, cierpisz z powodu niskiej samooceny, poczucia bezradności, samotności, brak Ci motywacji do działania, czy poczucia satysfakcji z życia, męczą Cie wahania nastroju, obciąża Cię stres czy napięcie wewnętrzne

spacja a także, gdy cierpisz z powodu .....

  • depresji, lęków, niepokoju, zaburzeń odżywiania   (anoreksji, bulimii, objadania się),   zaburzeń  emocji i zachowania, problemów osobowościowych, psychicznych, psychosomatycznych (uporczywych bólów głowy, bezsenności, nadwagi, itp.), natrętnych myśli i czynności, fobii, nerwic czy uzależnień (współuzależnień)

spacja lub z powodu .....

  • problemów małżeńskich (konfliktów, zdrady, rozstania, i innych), problemów wychowawczych dotyczących dzieci i młodzieży, szeroko rozumianych problemów i trudności w rodzinie (np. międzypokoleniowych), różnych kryzysów związanych z sytuacją życiową ( takich jak: śmierć bliskiej osoby, molestowanie seksualne, gwałt, próby samobójcze, itp.), syndromu poaborcyjnego
    spacjai innej przyczyny, z którą trudno jest sobie poradzić.


spacjaZapraszam Cię również gdy chcesz .....

  • świadomie wpływać na swoje życie i podnosić jego jakość w różnych sferach życia, stawiać sobie cele i osiągać je, gdy chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie i popracować nad swoim rozwojem

spacjalub gdy masz potrzebę .....

  • porozmawiać o problemach z pogranicza psychologii i chrześcijaństwa (np. o Twoich problemach egzystencjalnych, o odnowieniu Twojego życia zgodnie z zasadami Ewangelii, o Twojej osobowej relacji i więzi z Bogiem w życiu codziennym lub o problemach ograniczających czy wręcz uniemożliwiających Ci życie zgodne z Bożymi wartościami, itp.)
 
 
W razie wątpliwości i pytań dotyczących mojej oferty proszę zadzwoń do mnie. 
Pamiętaj - Prywatna Chrześcijańska Poradnia Psychologiczna "Impuls" - została utworzona po to aby Ci pomóc! 
Aby skutecznie rozwiązać problem, czasami istnieje szczególna potrzeba skorzystania z dodatkowej pomocy innego specjalisty. Zastanowimy się wspólnie, czy w Twoim przypadku istnieje taka potrzeba.

 

 

Psycholog Radom | Psychoterapeuta | Psychoterapia | Terapeuta | Terapia | Pomoc psychologiczna | Psycholog chrześcijański | Radom

 


zdjecie

Oferta

 

 


Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości