piątek, 22 września 2023

Warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia


spacjaZapraszam do zapoznania się z przygotowaną przeze mnie ofertą moich autorskich programów warsztatowych. Są to grupowe zajęcia, których celem jest rozwijanie indywidualnych kompetencji oraz umiejętności społecznych.
Jeśli lubisz pracę w grupach i jesteś zainteresowany/a którymś z nich, to proszę skontaktuj się ze mną a dowiesz się szczegółów na temat organizowanych zajęć.
spacjaRozpoczęcie większości warsztatów poprzedzone jest zwykle jednorazową, indywidualną konsultacją, która pozwoli mi zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami i udzielić niezbędnych informacji organizacyjnych.

Uwaga !!!
spacjaW podane ceny warsztatów wliczone są materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe wraz z poczęstunkiem dla uczestników.
spacjaLiczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Tematyka aktualnie oferowanych programów warsztatowych  • Warsztaty dla kobiet – "Kobieta w lustrze prawdy"
spacjaJest to cykl spotkań o charakterze terapeutyczno-warsztatowym mających w założeniu inspirowanie kobiet do podejmowania praktycznych kroków aby znaleźć wolność, spełnienie i radość życia. Odbiorczyniami projektu mogą być kobiety w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych. Zapraszam zarówno kobiety, które pragną jedynie udoskonalić swoje  życie  poprzez  duchowy i  emocjonalny  wzrost,  jak i te które znalazły się z różnych przyczyn na tzw. "rozdrożu życia".
spacjaW projekcie przewidzianych jest 15 godzin wspólnych zajęć (z możliwością wyboru: dwudniowych zajęć weekendowych albo 5 cyklicznych spotkań co dwa tygodnie). Jeśli jesteś zainteresowana tymi spotkaniami zadzwoń proszę i pytaj o szczegóły.
spacjaKoszt: 250 zł   od  osoby  (  w   koszty   wliczone   są   materiały   szkoleniowe   i   przerwy kawowe  wraz   z poczęstunkiem).

 

  • Warsztaty dla małżeństw – "Moje małżeństwo – raj czy piekło na ziemi?"
spacjaKażde małżeństwo może być przedsmakiem piekła lub raju na ziemi. Szczęśliwe małżeństwo to nie jest kwestia przypadku lecz wynik miłości, szacunku i twórczego zaangażowania a także dojrzałego radzenia sobie z nieuchronnymi konfliktami. Warsztaty adresowane są do par małżeńskich zainteresowanych wzmocnieniem więzi małżeńskiej i poprawą jakości związku. Program tego warsztatu powstał na fundamencie prawd biblijnych w połączeniu z najlepszymi z możliwych badań prowadzonych w dziedzinie relacji małżeńskiej.
spacjaW projekcie przewidzianych jest 16 godzin wspólnych zajęć (z możliwością wyboru: dwudniowych zajęć weekendowych albo 5 cyklicznych spotkań co dwa tygodnie). Jeśli jesteście zainteresowani tymi spotkaniami  zadzwońcie proszę i pytajcie o szczegóły.
spacjaKoszt: 360 od pary (!) ( w koszty wliczone są materiały szkoleniowe i przerwy kawowe wraz z poczęstunkiem).
  • Warsztaty dla rodziców – "Od rodzicielskiego zniechęcenia do radosnego zadziwienia"
spacjaCelem tych warsztatów jest wzmocnienie umiejętności wychowawczych oraz inspirowanie rodziców do korzystania z mocy jaką już posiadają – mocy miłości i dyscypliny. Tylko mądre i świadome ich wykorzystanie, może przyczynić się do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów - wychowania dojrzałego, młodego człowieka. Droga do sukcesu prowadzi poprzez praktyczne nauczenie dziecka właściwego zachowania, korygowanie jego błędów oraz podtrzymywanie i wzmacnianie jego dobrych wyborów.
spacja
Jeśli jesteś gotowy/a odłożyć na bok swoje nieudane próby i doświadczyć prawdziwej mocy rodzicielskiej – mocy miłości, to te spotkania są dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowana/y swoim udziałem w tych warsztatach lub chcesz aby  odbyły  się  np. w szkole, czy klasie Twojego dziecka, zadzwońproszę i  pytaj o szczegóły.
spacjaW projekcie przewidzianych jest 15 godzin wspólnych zajęć (z możliwością wyboru: dwudniowych zajęć weekendowych albo 5 cyklicznych spotkań co dwa tygodnie).
spacja Koszt: 250 zł od osoby ( w koszty wliczone są materiały szkoleniowe i przerwy kawowe wraz z poczęstunkiem).
  • Warsztaty dla każdego – "W labiryncie emocji i stresu.  Jak z nimi skutecznie walczyć?"
spacjaNakładamy na siebie coraz więcej obowiązków. Nic więc dziwnego, że jesteśmy zabiegani i prawie wszyscy zmagamy się z presją czasu i niechcianymi emocjami, takimi jak gniew czy lęk. Niestety, w wielu przypadkach kończy się to różnymi schorzeniami, będącymi pochodną stresu, np. nerwicami, chorobami serca, itp. Warto zatem zatrzymać się i zadać sobie pytanie - co można zmienić, aby podnieść jakość swojego życia, a także być może i przedłużyć długość jego trwania.
spacjaPoprzez odwołanie się do współczesnej wiedzy medycznej i psychologicznej, zapoznamy się podczas tych warsztatów,   z   prostymi,   praktycznymi   i   efektywnymi   sposobami,   przydatnymi   w   radzeniu   sobie z nadmiernym napięciem. Przybliżymy sobie także ewangeliczne zasady, których stosowanie jest odwiecznym i niezawodnym środkiem do minimalizacji stresu oraz pozbycia się trudnych emocji.
spacjaW projekcie przewidzianych jest 15 godzin wspólnych zajęć (z możliwością wyboru: dwudniowych zajęć weekendowych albo 5 cyklicznych spotkań co dwa tygodnie). Jeśli jesteś zainteresowana/y tymi spotkaniami zadzwoń proszę i pytaj o   szczegóły.
spacjaKoszt:   250 złod   osoby   (w   koszty   wliczone   są   materiały   szkoleniowe i przerwy kawowe wraz z poczęstunkiem).


spacja
Warsztaty odbywają się w Prywatnej Chrześcijańskiej Poradni Psychologicznej "Impuls" lub w siedzibach zainteresowanych instytucji i firm. Istnieje możliwość zamówienia warsztatów dostosowanych tematycznie do konkretnych zapotrzebowań.
 

Zapraszam serdecznie!

 

 

Psycholog Radom | Psychoterapeuta | Psychoterapia | Terapeuta | Terapia | Pomoc psychologiczna | Psycholog chrześcijański | Radom

 


zdjecie

Warsztaty

 

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości